Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #299259

Puhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otime oma meeskonda töökaid ja kohusetundlikke naisterahvaid PUHASTUSTEENINDAJA ametikohale.
Koristusobjektideks on spordiklubid Kesklinnas, Mustamäel ja Õismäel. Pakkuda on tööd nii päevasesse kui ka õhtusesse vahetusse.

Ootused kandidaadile

* Kohusetundlikkus
* Korrektsus
* Ausus
* Kiire kohanemis- ja õppimisvõime
* Pingetaluvus
* Positiivne suhtumine töösse, klientidesse ning kaastöötajatesse
* Oskus jagada end mitme tööülesande vahel

Kasuks tuleb:
* Eelnev töökogemus antud valdkonnas
* B-kat juhiload
* eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

* Motiveeriv tunnitasu töötatud töötundidele alusel
* Tööd graafiku alusel (4 tööl, 4 vaba)
* Eelnev erialane koolitus
* Meeldiv kollektiiv
* Autokompensatsioon isikliku auto kasutamise eest

Lisainfo

Õhtune vahetus sobib ka neile, kes soovivad lisatööd põhitöökoha kõrvalt.

Tööpakkumise number
#299259

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 2.55 - 3.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
15. märts 2013
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2013

HaldusExpert OÜ on peamiselt Tallinnas ja Harjumaal tegutsev ettevõte, mis alustas oma tegevust 2008. aastal. Ettevõtte tegevusvaldkonda kuuluvad eramute ja büroopindade hoolduskoristus, eripuhastusteenused, sise-ja välikoristusteenused. Pakume oma teenust korteriühistutele, büroohoonetele, spordiklubidele, tootmishoonetele, kaubanduskeskustele kui ka eraklientidele.

Vaata rohkem