Värsked tööpakkumised

Puhastusteenindaja Tallinna

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 367980

Tööpakkumise number

367980

Töö kirjeldus

Töö sisuks on siseruumide koristamine, tööpäevad E-R peale 18.00

Peamised tööülesanded:
- Põrandapinna kuiv- ja/või niiske puhastus
- Töölaudadelt, aknalaudadelt, riiulitelt, juhtmekarbikutelt jms vabadelt pindadel tolmu/mustuse eemaldamine
- kööginurga koristamine, vajadusel nõude korjamine laudadelt, masinasse panemine ja välja võtmine
- Tualettruumide puhastamine

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on tahtmine seda tööd teha.
Sa oled täpne, usaldusväärne, aus ja korrektne.
Sulle meeldib kord ja puhtus.
Sa oled töökas ja positiivse suhtumisega.
Kasuks tuleb kogemus puhastusvaldkonnas.

Pakume Sulle lisateenimise võimalust, esmast väljaõpet/juhendamist ja toredat meeskonda.

Lisainfo

Lisainfo küsimiseks palun kontakteeru telefonil 58 230411

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2015

Kendra OÜ on puhtust ja korda armastav ettevõte, kes pakub puhastusteenust nii Tartus kui Tallinnas ning annab tööd üle 70 inimesele. Puhastusteenuste pakkujana oleme tegutsenud aastast 2006, mille põhitegevuseks on regulaarsete koristusteenuste pakkumine ja eripuhastustööde osutamine era- ja äriklientidele. Ettevõtet hinnatakse kõrgelt tänu headele kliendisuhetele ja töökvaliteedile.