Värsked tööpakkumised

Puhastusteenindaja PUUSEPA TÄNAVAS

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 588902

Tööpakkumise number

588902

Töö kirjeldus

Pakume graafikujärgset tööd Maarjamõisa piirkonnas puhastusteenindajatele. Tööaeg esmaspäevast reedeni täistööaeg kell 12.00 - 20.00 ja nädalavahetustel osaline aeg kell 14.00 - 19.00. Helista tel.56472011 ja küsi infot!. Kogemuse puudumise pärast pole tarvis muretseda, sest juhendamine toimub koha peal.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma kollektiivi kohusetundlikke töötajaid, kes on huvitatud pikaajalisest töösuhtest.

Pakume omalt poolt kaasaegset töökeskkonda,koolitusi,sõbralikku kollektiivi, kaasaegseid töövahendeid ja -riideid, alati õigeaegselt väljamakstavat töötasu.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele
Kuulutus aegub:
2. mai 2019
Kuulutus sisestati:
3. aprill 2019

SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus- ning puhastusteenuseid pakkuv ettevõte.