Värsked tööpakkumised

Puhastusteenindaja, puhkuse asendus 2 nädalat

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 568039

Tööpakkumise number

568039

Töö kirjeldus

Pakume lisatöö võimalust!
Puhastustööde teostamine Saaremaal asuvas Saare Leiva tööstususes.
Töö on tähtajaline, puhkuse asendus (03.12-18.12).
Tootmises põrandate pesu põrandapesu masinaga ja käsitsi. Prügikastide tühjendamine ja seintelt mustuse eemaldamine.
Tööaeg esmaspäevast reedeni, hommikusel ajal kell 6.00-12.00.

Nõudmised kandidaadile

Puhtust märkav ja korralik.
Teostatakse taustakontroll..

Ettevõte pakub

Kindel töö ja õigeaegselt makstav töötasu
Mugavd tööriided
Kaasaegsed ja ergonoomilised töövahendid

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
19. november 2018
Brutopalk:
5 EUR tunnis

SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus- ning puhastusteenuseid pakkuv ettevõte.