Puhastusteenindaja Paide Mäo Viking Window objektile
Tööpakkumise number #794623

Stell Eesti AS
Järvamaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Põhiliseks tööülesandeks objekti büroo ja tootmisruumide sisekoristus.
Tööaeg on hommikuti alates kella 8:00 - 16:30

Ootused kandidaadile

Hea füüsiline vorm.Soov koristada ja hindad puhtust. Oled töökas, kohusetundlik ja usaldusväärne.

Eelnev töökogemus teretulnud.

Pakume Sulle: tööks vajalikku väljaõpet, mugavat ja korralikku tööriietust; kaasaegseid töövahendeid, kindlat töötasu ja sotsiaalseid garantiisid; koolitust, arengut ja karjäärivõimalust.

Tööpakkumise number
#794623

Info

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
22. juuni 2022
Puhastusteenindaja Paide Mäo Viking Window objektile Puhastusteenindaja Paide Mäo Viking Window objektile

Stelli ajalugu algab aastaga 1995. Meie rahvusvahelise ettevõtte kogemustepagas on suur ja katab rohkem kui sadat aastat tänu ühiselt jagatud tarkustele ja oskustele ISS-iga, maailma ühe suurima puhastus- ja haldusteenuste ettevõtete grupiga, millesse kuulusime ligi 15 aastat. Stelli nime all tegutseme aastast 2020.

Täna on Stell ligemale 1500 töötajaga ettevõte, mis pakub kinnisvarakeskkonna juhtimise teenuseid kogu Eestis, omades esindusi suuremates keskustes: Tallinnas, Pärnus, Jõhvis, Tartus, Viljandis, Kuressaares ning Haapsalus. Stellil on juhtiv positsioon kinnisvara korrashoiu ja haldamise teenuseid osutavate firmade hulgas. Pakume erinevaid kinnisvaralahendusi rohkem kui 500 ärikliendile, lisaks haldame üle 300 korteriühistu üle Eesti.

Rohkem informatsiooni Stelli kohta leiad meie kodulehelt www.Stell.ee või Facebookist: https://www.facebook.com/Stelleesti/

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
Підходить і для українців
RASKETEHNIKA MEHAANIK TALLINNAS Intrac Eesti AS
RASKETEHNIKA MEHAANIK TALLINNAS Intrac Eesti AS • Harjumaa
Harjumaa
UUS
4 tundi tagasi
PUHASTUSTEENINDAJA MAARDUS ASUVAL KAUBANDUSPINNAL SPS Grupp OÜ
Alates 4.5 €/tunnis
UUS
PUHASTUSTEENINDAJA MAARDUS ASUVAL KAUBANDUSPINNAL SPS Grupp OÜ • Harjumaa
Maardu
5 p. tagasi
Veebipõhine värbamine KLIENDITEENINDAJA OTEPÄÄ TEENINDUSJAAMA Olerex AS
5 p. tagasi
Veebipõhine värbamine
KLIENDITEENINDAJA OTEPÄÄ TEENINDUSJAAMA Olerex AS • Valgamaa
Valgamaa
TOOTMISTÖÖTAJA (PANNKOOKIDE KÜPSETAJA JA PAKKIJA; WRAPPIDE JA VÕILEIBADE VALMISTAJA; SALATITE VALMISTAJA) Saarioinen Eesti OÜ
900 - 1200 €/kuus
TOOTMISTÖÖTAJA (PANNKOOKIDE KÜPSETAJA JA PAKKIJA; WRAPPIDE JA VÕILEIBADE VALMISTAJA; SALATITE VALMISTAJA) Saarioinen Eesti OÜ • Raplamaa
Raplamaa
6 p. tagasi
MÜÜJA-TRANSPORDITÖÖLINE PAIDE EHITUSTARBED (COOP JÄRVA) Coop Järva
6 p. tagasi
MÜÜJA-TRANSPORDITÖÖLINE PAIDE EHITUSTARBED (COOP JÄRVA) Coop Järva • Järvamaa
Järvamaa
Vaatan kõiki