Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #544123

Puhastusteenindaja Mustamäle, Tammsaare tee 104

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

SOL pakub tööd Mustamäe meelelahutuskeskuses päevasele valvepuhastusteenindajale.
Üldalade ja wc-de, sissepääsude ja klaaspindade puhtuse tagamine.
Töö on graafiku alusel 2 päeva tööl ja 2 vaba: kell 10.00-21.00.
Töötasu 4 eur/tunnis.

Ootused kandidaadile

Kohusetundlik

Pakume omalt poolt kaasaegset töökeskkonda, tähtajatut töölepingut, koolitusi, sõbralikku kollektiivi, kaasaegseid töövahendeid ja -riideid, alati õigeaegselt väljamakstavat töötasu

Tööpakkumise number
#544123

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 4 €/tunnis
Kuulutus aegub:
14. juuli 2018
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2018

SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus- ning puhastusteenuseid pakkuv ettevõte.

Vaata rohkem