Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #605730

Puhastusteenindaja LÕUNAKESKUSE kõrval

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime äsja avatud büroohoones kontori- ja köögiploki puhastusteenindajat Lõunakeskuse lähedal. Tööaeg 2,5 tundi alates kella 17.00-st 7 päeva nädalas graafiku alusel (lühike nädal/pikk nädal). Küsi lisainfot tel.53433590 ja tule tööd üle vaatama.

Ootused kandidaadile

Otsime oma kollektiivi kohusetundlikku puhastusteenindajat.
Tööle asumine esimesel võimalusel!

Kvaliteetsed ja mugavad tööriided,kaasaegsed ja ergonoomilised töövahendid,
alati õigeaegselt makstav töötasu.

Tööpakkumise number
#605730