Värsked tööpakkumised

Puhastusteenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 233911

Tööpakkumise number

233911

Töö kirjeldus

Veekeskuses hügieeniliselt puhta keskkonna loomine, mis teostatakse vastavalt töörežiimile.

Nõudmised kandidaadile

• Haridus: põhi
• Omandatud eriala: soovitavalt teadmised ja oskused erinevate pindade koristamisest
• Keeleoskus: hea eesti keele oskus kõnes, kasuks tuleb vene, soome , inglise keele oskus kõnes
• Isiksuseomadused: hea suhtlemisoskus, pingetaluvus, koostöövalmidus, ausus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

• võimalust töötada omanäolises ja eksklusiivses spaas
• kaasaegset töökeskkonda
• sõbralikku meeskonda

Asukoht:
Lääne-Virumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. august 2011
Kuulutus sisestati:
19. juuli 2011

Üks naeratus võib muuta maailma. Meie soovime anda rohkem. Meie soovime, et iga inimene oleks terve ja õnnelik. Sest vesi toob tervise nii kehale kui vaimule, sest nii saame panna inimesed naeratama.

Oma meeskonda otsime inimesi, kes jagavad meie maailmavaadet. Inimesi, kelle suurim rõõm on andmisrõõm. Inimesi, keda motiveerivad õnnelikud kliendid, kes on omal ala juba kogenud, aga otsivad alati uusi väljakutseid. Meie pakume Sulle väljaõpet ning võimalust arendada ennast Eesti moodsaimas SPA´s. Kui usud, et koos jõuaksime parimate tulemusteni, siis ootame Sind kandideerima.