Värsked tööpakkumised

Puhastusteenindaja ELVASSE

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 589410

Tööpakkumise number

589410

Töö kirjeldus

Pakume ELVAS tööd puhastusteenindajatele 6 tundi päevas esmaspäevast reedeni. Alustada saab tööd alates kella 6.00-st hommikul. Töötasu 580.- eurot ja vajadusel isikl.sõiduauto kasutamisel sõidukompensatsioon. Palun, helista tel.5295413 objekti töödejuhatajale ja küsi infot!

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma kollektiivi kohusetundlikke töötajaid, kes on huvitatud pikaajalisest töösuhtest.

Pakume omalt poolt kaasaegset töökeskkonda,koolitusi,sõbralikku kollektiivi, kaasaegseid töövahendeid ja -riideid, alati õigeaegselt väljamakstavat töötasu.
Kogemuse puudumise pärast pole tarvis muretseda, sest juhendamine toimub koha peal. Ja probleemi korral aitab töödejuhataja alati kiiresti hädast välja.

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. mai 2019
Kuulutus sisestati:
4. aprill 2019
Brutopalk:
580 EUR kuus

SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus- ning puhastusteenuseid pakkuv ettevõte.