Värsked tööpakkumised

Puhastusteenindaja ELVASSE

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 588557

Tööpakkumise number

588557

Töö kirjeldus

Pakume ELVAS TÄISAJAGA tööd puhastusteenindajatele. Palun, helista tel.5295413 ja küsi infot! Koos töödejuhatajaga saad tööd üle vaatama minna ja otsustada, kas see sobib.Kogemuse puudumise pärast pole tarvis muretseda, sest juhendamine toimub koha peal.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma kollektiivi kohusetundlikke töötajaid, kes on huvitatud pikaajalisest töösuhtest.

Pakume omalt poolt kaasaegset töökeskkonda,koolitusi,sõbralikku kollektiivi, kaasaegseid töövahendeid ja -riideid, alati õigeaegselt väljamakstavat töötasu.

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele
Kuulutus aegub:
30. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2019

SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus- ning puhastusteenuseid pakkuv ettevõte.