Värsked tööpakkumised

Puhastusteenindaja asendaja suveks

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 367263

Tööpakkumise number

367263

Töö kirjeldus

Pakkuda on täisajaga tööd kontorite puhastusteenindajale Soomes, pealinna piirkonnas perioodil juunist augustini 2015 suvepuhkuste asendamise ajaks.
Töö kestab argipäeviti vahemikus u. kella 6.00-14.00.

Kandideerimisavaldused soome ja inglise keeles leiad meie kodulehel - kandideerida palume sellel lingil, täites avalduse soome või inglise keeles.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame laitmatut tausta (karistusregistri tõendit), vanust vähemalt 18 a., reibast ja positiivset olekut.
Eelnev töökogemus tuleb kasuks, kuid pole tingimata nõutav - kõigile on kohapeal väljaõpe.
Tegemist on klienditeenindustööga, mistõttu on vajalik sujuv soome keele oskus. Mõnel objektil võib töötada inglise keele oskusega.

Ettevõte pakub

Pakume:
• täiskoormusega tööd 37,5 h nädalas;
• Soome seadusandlusele e. kollektiivlepingule vastavat brutopalka, sõltuvalt eelnevast töökogemusest, alates vähemalt 8,96/h;
• korralikku väljaõpet tööks professionaalina;
• toetavat meeskonda, kus on ka kaasmaalastest kolleege.

Lisainfo

Tutvu meie tegevusega LT kodulehel www.lassila-tikanoja.fi ja kandideeri lingil lingil
Vastame kõigile, kes täidavad kandideerimisavalduse. Tööintervjuud toimuvad Eestis.

Kui tööpakkumine äratas Sinus huvi ja sooviksid tulla meile tööle, siis kandideeri juba täna!

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. märts 2015
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2015
Brutopalk:
Alates 8.96 EUR tunnis

Kas soovid leida püsivat tööd Soomes usaldusväärse tööandja juures?

Lassila ja Tikanoja Oyj-s on võimalus kandideerida püsiva täistööajaga tööle puhastusala asjatundjana!
Soome üks suurimaid keskkonna-, puhastus- ja kinnisvarateenuste ettevõtteid Lassila ja Tikanoja värbab Eestist puhastusteenindajaid.

Lassila ja Tikanoja (asutatud 1905.a.) on väärika ajalooga kaasaegne ettevõte, kus tegutseme selle nimel, et tarbimisühiskonnast saaks loodust säästev ühiskond. LT tegutseb kolmes riigis ning teenindame ligi 200 000 klienti. Viimase töökeskkonna küsitluse andmetel tunnevad meie töötajad, et teevad olulist ja vajalikku tööd ning ligi 80% töötajaist soovitab meid tööandjana ka teistele .