Värsked tööpakkumised

Puhastuse eritööd

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 208420

Tööpakkumise number

208420

Töö kirjeldus

Töö ülesanded: akende pesu, põrandate süvapesu ja vahatamine, vaipade ja pehme mööbli keemiline pesu

Nõudmised kandidaadile

6 kuud tööalast kogemust kasuks tuleb ka B katekooria juhiluba

Ettevõte pakub

Heale töölisele konkurentsi võimeline palk

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2010

1.2.3.Puhastus on 2005 aastal Tallinnas asutatud 100% erakapitalil põhinev kinnisvara hooldusteeninduse ettevõte.
Meie peamine eesmärk on pakkuda oma klientidele kõrgetasemelist rahvusvahelisele standardile vastavat professionaalset puhastusteenust.
Tegevusaja jooksul on ettevõte oluliselt laienenud, lisaks Tallinnale pakume teenuseid Tartus, Pärnus ning alates 2007. Aastast pakume oma teenuseid üle Eesti.
2009. aastal laiendas 1.2.3. Puhastus oma tegevust, hakates lisaks kinnisvara hooldusele pakkuma kinnisvara haldamist.