https://www.cvkeskus.ee/552861

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #552861

Psühholoog/HEV õpilaste õppe koordineerija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tuge vajavate õpilaste nõustamine ja õppetöö korraldamine. Õpetamine väikeklassis.


Ootused kandidaadile

Erialane kõrgharidus.


Ettevõte pakub

Vaheldusrikast ja väljakutseid pakkuvat tööd.


Tööpakkumise number
#552861

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1150 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. september 2018
Kuulutus sisestati:
22. august 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Psühholoog/HEV õpilaste õppe koordineerija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!