Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #342034

Psühholoog

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* sõltuvushaigete ravi- ja rehabilitatsioonikeskuse klientide psühholoogiline nõustamine;
* klientide pereliikmete nõustamine tervenemist puudutavates küsimustes;
* aktiivne osalemine teenuse arendustöös rehabilitatsioonimeeskonna liikmena.

Ootused kandidaadile

* bakalaureusekraad (või magistrikraad) psühholoogia erialal;
* väga hea eesti ja vene keele oskus nii kõnes kui kirjas;
* meeskonnatööoskus, organiseerimisvõime, analüüsi- ja algatusvõime;
* kohusetunne, vastutustunne, pingetaluvus, kliendile orienteeritus.

Ettevõte pakub

* tööd tulemusele orienteeritud meeskonnas;
* võimalust osaleda Eestis ainulaadse teenuse kujundamisel;
* võimalust erialase kogemuse saamiseks ja enesetäiendamiseks;
* võimalust oma teadmisi ja oskusi kasutada nii klientide paremaks teenindamiseks kui ka teenuse edasiarendamiseks.

Lisainfo

* Ootame spetsialisti, kes sulanduks kiiresti meeskonda ning aitaks sõltuvushaigete ravi- ja rehabilitatsiooniteenuse arendamisele nõu ja jõuga kaasa.
* Suur osa tööst venekeelse klientuuriga, mistõttu vene keele oskus nii kõnes kui kirjas väga vajalik.

Tööpakkumise number
#342034

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
31. mai 2014
Kuulutus sisestati:
12. mai 2014
Lisainfo palga kohta:
Töötasu kokkuleppel

Sihtasutus Viljandi Haigla on Viljandi maakonna suurim tööandja, mis oma 730 töötajaga soovib tagada parimat ravi patsientidele.
Alates 2012. aasta aprillikuust tegutseb Viljandi haigla koosseisus sõltuvushaigete ravi- ja rehabilitatsioonikeskus, kuhu ootame tööle uusi spetsialiste.

Vaata rohkem

Psühholoog