Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #801529

Psühholoog

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koolipsühholoogilt ootame panustamist vastavalt Koolipsühholoogide Liidu koostatud ametijuhendile: http://koolipsyhholoogid.ee/olulised-dokumendid/ametijuhend/

Ootused kandidaadile

Erialane kõrgharidus ja/või koolipsühholoogi kutse. Hindame koolipsühholoogis suhtlemise- ja koostööoskust, professionaalsust ning empaatiat. Eeldame, et toetad kaasava kooli põhimõtteid.

Ettevõte pakub

Kool pakub

  • 0,6 koormust;
  • Üle keskmise töötasu vastavalt kvalifikatsioonile ja koormusele;
  • Palju võimalusi enesetäiendamiseks ja (enese)arenguks;
  • Mitmekesist töökeskkonda ja kohtumisi paljude huvitavate inimestega;
  • Loomingulist, sõbralikku ja koostöist meeskonda;
  • Koostööd vanematega;
  • Eripalgelisi õpilasi.

Lisainfo

Saada oma avaldus, motivatsioonikiri, palgasoov ja haridust tõendavad dokumendid teele kohe. Konkurss kestab 26.08 või kuni sobiva kandidaadi leidmiseni. Infot kooli kohta leiad siit: www.tulevikukool.edu.ee ja https://www.facebook.com/loovaltkool
Kui on küsimusi tööpakkumise kohta, kirjuta info(ät)tulevikukool.edu.ee või helista 55523355 .

Tööpakkumise number
#801529
Psühholoog