2023-08-23 14:48:55

Psühholoog

CVKeskus.ee klient
33 - 40 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Psühholoogi tööülesanneteks on noorte ja täiskasvanute psühholoogiline nõustamine. Enamasti suunatakse meie ettevõttesse pered pereteraapia teenusele, kuid tihti vajavad osad pereliikmed eraldi individuaalset tööd. Psühholoogi ülesanne ongi sel juhul kaardistada probleemid, seada töö eesmärgid ja üheskoos kliendiga eesmärke täita. Töö maht sõltub töötaja soovidest. Ei pea tulema tööle täisajaga, võib teha tööd vastavalt võimalustele ja ka teise töö kõrvalt, kasvõi näiteks ühel päeval nädalas 1-4 tundi. Meie keskus asub Tallinna kesklinnas, Lastekodu 6a.

Ootused kandidaadile

Sobid väga meie meeskonnaga, kui oled sõbralik, empaatiavõimeline ja kohusetundlik. Väga tähtsaks peame seda, et lepid kliendiga iseseisvalt ajad kokku, broneerid endale ruumi ja lähed kokkusaamisele- seega ka iseseisvus on tähtis.

Oled varasemalt vähemalt 3 aastat töötanud psühholoogina.
Omad psühholoogia diplomit ülikoolist, mitte kursustelt.

Ettevõte pakub

Pakume võimalust teha tööd, siis kui ise soovid, mitte kellast kellani täistööaega. Võid töötada ka nädalavahetustel. Saad valida tööstiili vastavalt enda väljaõppele. Oluline, et väärtustaksid samamoodi kliente, nagu meie. Meie jaoks on iga klient väärtuslik, nii nagu ka töötajad. Pakume töötajtele supervisoone, kovisioone ja koolitusi, erinevaid meeskonna üritusi.