Psühholoog sotsiaalravi teenistuses
Tööpakkumise number #793343

Pärnu Haigla SA
Pärnu, Pärnumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Kliendi nõustamine terviseolukorrast, isiksusest ja suhetest tingitud probleemide ennetamiseks ja lahendamiseks. Kliendi psühholoogiliste probleemide, seisundi ja tegevusvõime hindamine, tema potentsiaali ja valmisoleku arendamine eakohasteks tegevusteks, töötamiseks, õppimiseks ning iseseisvaks elamiseks. Võrgustikuliikmete nõustamine ja motiveerimine, et toetada  isikut rehabilitatsiooni eesmärkide saavutamisel.

Võimalik töötada osakoormusega, paindliku graafikuga.

Tööle asumise aeg september 2022

Ootused kandidaadile

  • Kutseseaduse alusel antud psühholoogia kutseala kutse, riiklikult tunnustatud kõrgharidus psühholoogias (vähemalt bakalaureus) või sellele vastav kvalifikatsioon.

  • Oskus mõista ja suunata kliendi arengut.

  • Eesti keele oskus.

Ettevõte pakub

* Kaasaegne paindlik töökeskkond

* Toetav ja sõbralik meeskond

* Regulaarsed supervisioonid ja kovisioonid

* 35-kalendripäevane puhkus

Tööpakkumise number
#793343

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
16. juuni 2022
Psühholoog sotsiaalravi teenistuses Psühholoog sotsiaalravi teenistuses

Sihtasutus Pärnu Haigla on Pärnumaa ja osaliselt ka Lääne- , Saare– ja Hiiumaa elanikke teenindav keskhaigla, mis osutab ööpäevaringset ambulatoorset ja statsionaarset eriarstiabi. 2005.a. valmis uus ja moodne haiglahoone Ristiku tn. 1, kus on tagatud kaasaegsed töötingimused. Pärnu haigla on Pärnumaa suurim tööandja, kus töötab üle 1500 inimese.
Seoses töömahu suurenemisega ootame oma meeskonda

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

UUS
2 p. tagasi
KOOLISOTSIAALNÕUSTAJA Pärnu Mai Kool
UUS
2 p. tagasi
KOOLISOTSIAALNÕUSTAJA Pärnu Mai Kool • Pärnu
Pärnu
UUS
2 p. tagasi
LOGOPEED Pärnu Mai Kool
UUS
2 p. tagasi
LOGOPEED Pärnu Mai Kool • Pärnu
Pärnu
5 p. tagasi
HEV-KLASSI ÕPETAJA Pärnu Rääma Põhikool
5 p. tagasi
HEV-KLASSI ÕPETAJA Pärnu Rääma Põhikool • Pärnu
Pärnu
2 näd. tagasi
LOOVTERAPEUTI SOTSIAALRAVI TEENISTUSES Pärnu Haigla SA
LOOVTERAPEUTI SOTSIAALRAVI TEENISTUSES Pärnu Haigla SA • Pärnu
Pärnu
nädal tagasi
HUVIJUHT AUDRU KOOL
HUVIJUHT AUDRU KOOL • Pärnu
Pärnu
Vaatan kõiki