Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #606342

Psühholoog

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Probleemide ennetamine, hindamine ja vajadusel vastavate sekkumiste läbiviimine (nõustamine ja konsulteerimine).
- Õpilaste individuaalne nõustamine.
- Lapsevanemate ja õpetajate toetamine ning nõustamine.
- Uuringute, testide ja küsitluste läbiviimine.
- Osalemine õpilast ümbritsevas koostöövõrgustikus ja vajadusel õpilase suunamine teiste spetsialistide poole
- Karjääriplaneerimise koordineerimine.

Ootused kandidaadile

- Psühholoogiaalane kõrgharidus.
- Kooli tegevusvaldkonna ja seda reguleerivate õigusaktide tundmine.
- Hea suhtlemisoskus.
- Hea arvutikasutamise oskus.

Ettevõte pakub

- Ajakohast töökeskkonda.
- Arengu- ja koolitusvõimalusi.
- Aktiivset eneseteostust.
- Enesetäiendamise võimalusi.
- Huvitavat ja vastutusrikast tööd.
- Töötasu vastavalt kvalifikatsioonile.

Lisainfo

Palume CV'le lisada motivatsioonikiri.

Tööpakkumise number
#606342
Psühholoog