https://www.cvkeskus.ee/606175

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #606175

Psühholoog

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda psühholoogi, kellel on valmisolek ja soov töötada hariduslike erivajadustega õpilastega.

- psühholoog 0,45 ametikohta


Ootused kandidaadile

Kui sa:
- oled koostööd väärtustav;
- omad valmidust meeskonnatööks ja professionaalseks arenguks;
- oled hea pingetaluvusega;
- omad nõuetele vastavat kvalifikatsiooni.


Ettevõte pakub

Pakume Sulle meeldivat kollektiivi, vaheldusrikast tööd, enesetäiendamisvõimalusi.


Tööpakkumise number
#606175
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Psühholoog
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!