2023-08-23 14:48:55

Psühholoog

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma Tallinna, Haapsalu ja Kuusalu meeskondadesse psühholooge.

TÖÖ SISU

  • Nõustava sisuga psühholoogi teenuse osutamine lastele ja noortele (Tallinnas ja Kuusalus ka tööealistele) ning nende peredele ja võrgustikule – sotsiaalse rehabilitatsiooni ning eravastuvõtu raames. Tallinnas ka tööalase rehabilitatsiooni raames.
  • Töö dokumenteerimine lähtuvalt Sotsiaalkindlustusameti ja/või Töötukassa nõuetest ning asutuses kehtivast korrast. Tööd tehakse kliendihaldustarkvara Pugu kasutades.

Ootused kandidaadile

NÕUDMISED

  • Psühholoogia kõrgharidus
  • Nõustava sisuga teenuse osutamise oskus
  • Hooliv ja empaatiline suhtumine erivajadusega inimestesse
  • Hea analüüsioskus
  • Hea ajaplaneerimise ja iseseisva töö oskus
  • Hea suhtlemise ja meeskonnatööoskus
  • Väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • Hea arvutikasutamise oskus (e-post, dokumendihaldustarkvara, internet)

Kasuks tuleb:

  • Eelnev töökogemus
  • Pikaajalised erialased väljaõpped ja koolitused (nt pereteraapia, perelepitus)
  • Vene ja/või inglise keeles nõustamise oskus

Ettevõte pakub

PAKUME

  • Supervisioon, kovisioon, koolitused
  • Juhendamine tööle sisse elamise perioodil
  • Meeskonnasisesed hooajalised üritused
  • Konkurentsivõimeline töötasu
  • Paindlik tööaeg, töö osalise või täiskoormusega (0.5-1.0 koormus)
  • Töö asukohad sõltuvalt üksusest: Kotka 26, Tallinn; Kastani 9, Haapsalu; Kuusalu tee 33, Kuusalu; lisaks kodus töötamise võimalus

Lisainfo

Palume lisaks saata CV, motivatsioonikirja ja kõrgharidust tõendava diplomi aadressile personal(ät)papaver.ee