Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #552131

Psühhiaater (töökoormus kokkuleppel)

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Ida-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 16. august 2018
Kuulutus aegub: 2. september 2018

Töö kirjeldus

Psühhiaatri põhiülesanded on kinni peetavatele isikutele ambulatoorse psühhiaatrilise arstiabi andmine (sh haiguste diagnoosimine ja ravi, uimastisõltuvuse määramine).

Ootused kandidaadile

Ootame sind kandideerima, kui Sul on:

  • meditsiinialane kõrgharidus (psühhiaatri kutse) ja eelnev töökogemus esmatasandi või eriarstiabis
  • eesti keele oskus kõrgtasemel (C1) ning vene keele oskus kesktasemel erialase sõnavara valdamisega
  • väga hea probleemikäsitlus-, eneseväljendus- ja suhtlusoskus
  • tolerantsus, empaatilisus, usaldusväärsus ning kohusetundlikkus
  • võime töötada pingeolukorras tulemuslikult
  • koostöö- ja motiveerimisvõime
  • laitmatu taust

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • motiveerivat töötasu
  • 35 päeva põhipuhkust aastas
  • huvitavat ja arendavat tööd
  • paindlikku tööaega
  • arenemis- ja koolitusvõimalusi
  • toetavat ja nooruslikku meeskonda
  • hüvitist alates teisest haiguspäevast
  • tasuta sportimisvõimalusi (jõusaal, MMA jne)
  • turvalist ja nüüdisaegset töökeskkonda Eesti moodsaimas kinnipidamisasutuses

Tööpakkumise number
#552131

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. september 2018
Kuulutus sisestati:
16. august 2018

Viru Vangla on kaasaaegne, Justiitsministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus, mis viib täide vabadusekaotust ja eelvangistust.

Vaata rohkem