Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #339545

Pruutkleitide konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide abistamine ja nõustamine pruutkleidi valimises
kaupade väljapanek
salongi igapäevase töö korraldamine
koostööpartneritega sulhtlemine

Ootused kandidaadile

Ootame kandedeerima säravaid, avatuid ja positiivseid inimesi kellel on:
-stiilitunne ja huvitamine moest
-eesti, vene, soome või inglise keele oskus
-esinduslik ja korrektne välimus
-kohusetunne

Ettevõte pakub

firmasisest arenguvõimalust
kaasaegset töökeskkonda
noort ja rõõmsameelset meeskonda
tubli töö eest väärilist tasu(põhi- ja tulemuspalk)
võimalus rakendada oma oskuseid ja ideid
häid emotsioone tulenevalt tegevusvaldkonnast

Tööpakkumise number
#339545

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
5. mai 2014
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2014

Tallinna kesklinnas asuv hubane ja stiilne pulmasalong otsib särtsakat konsultanti.

Vaata rohkem