Värsked tööpakkumised

Proviisor või farmatseut Tallinn/Harjumaa

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 564507

Tööpakkumise number

564507

Firma nimi peidetud Proviisor või farmatseut Tallinn/Harjumaa

Töö kirjeldus

Apotheka apteekrite südameasjaks on aidata Sind ravimiküsimustes ning ennetada seeläbi haigusi või nende süvenemist.

Nõudmised kandidaadile

Meie meeskonda sobivad inimesed
• kes hoolivad kaasinimeste tervisest;
• kes omavad erialast haridust (proviisor, farmatseut);
• kes on suurepärased meeskonnamängijad ja oma töös näitavad üles initsiatiivi;
• kes naudivad tervisealast nõustamist;
• kes täiendavad pidevalt oma erialaseid teadmisi ja jagavad värskeid ideid ka teistega;
• kes on valmis uuendustega kaasas käima.

Omalt poolt pakume võimalust töötada koos innovatsiooni liidritega, teha olulist tööd heas ja toetavas meeskonnas. Pakume kaasaegset töökeskkonda usaldusväärse ja eduka tööandja juures, erialaseid täiendkoolitusi, põnevaid ühistegevusi, omatöötaja soodustusi ning töötasu, mis arvestab Sinu teadmisi ja kogemusi.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. november 2018
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2018