Värsked tööpakkumised

Proviisor, Farmatseut

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 280548

Tööpakkumise number

280548

Töö kirjeldus

Pakume tööd apteegitöö kogemustega farmatseutidele ja proviisoritele järgnevates Südamepateekides:
• Nõmme Keskuse apteek
• Ülemiste Keskuse apteek
• Tõnismäe Tänava apteek
• septembris avatavas Raudalu Keskuse apteegis

Nõudmised kandidaadile

• apteegitöö alane kogemus
• hea suhtleja nii klientide kui ka kolleegide suunas
• eesti ja vene keele oskus

• Meeldivat ja pidevalt arenevat ning täiustuvat töökeskonda.
• Enesetäiendamise võimalust
• Karjäärivõimalust Südameapteekide ketis
• Konkurentsivõimelist palka koos lisahüvedega

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. august 2012
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2012

Südameapteegid sümboliseerivad asjatundlikku ning kvaliteetset apteegiteenindust. Meie organisatsiooni tugevaim alustala on kõrgelt haritud proviisorid ja
farmatseudid. Teame, et apteekrist ja apteegi teeninduskvaliteedist sõltub apteegikülastaja tervis ja tuju – meie südamest tulevaks sooviks on, et
Südameapteek oleks meie kliendile hea sõber ja asjatundlik nõuandja, kaaslane tervenemise teel.

Püüame endas liita apteegi traditsioonid ja kaasaegsed teenindusnõudmised. Seetõttu oleme sõnastanud oma missiooni kui südamega tehtud töö.

Meie lubadused:

  • Tunneme hästi ravimeid
  • Leiame Sinu jaoks aega
  • Kuulame Sind südamega
  • Nõustame Sind personaalselt
  • Haldame hoolikalt Sinu digiretsepte
  • Toetame Sind koostöös perearstiga
  • Aitame Sul hoolitseda oma tervise eest