Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #340131

Proviisor (ajutiselt äraoleva töötaja asendaja)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ravimi müügiloa taotluste kvaliteedidokumentatsiooni hindamine

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus proviisori erialal
  • Inglise keele oskus kõrgtasemel
  • Arvutikasutamise oskus
  • Hea suhtlemisoskus, kohusetundlikkus ja täpsus

Ettevõte pakub

  • Väljaõpet ametikohal vajaminevate erioskuste osas
  • Enesetäiendamise võimalusi
  • Meeldivat kollektiivi ja kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#340131

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
18. mai 2014
Kuulutus sisestati:
24. aprill 2014

Ravimiamet on valitsusasutus, mille ülesandeks on kaitsta rahva tervist Eestis kasutatavate ravimite järelevalve kaudu. Ravimiamet osaleb ka loomade tervise kaitses, tehes järelevalvet veterinaarravimite üle. Ravimiamet on Sotsiaalministeeriumi haldusalas.

Vaata rohkem