Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #340846

PROTSESSIDE ARENDUSJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Protsesside arendusjuhi tööülesandeks on juhtida koostöös arendusspetsialistiga erinevaid arendusprojekte, mis võimaldavad muuta ettevõtte siseseid protsesse efektiivsemaks, kulusäästlikumaks ja kvaliteetsemaks ning nõustada töötajaid eesmärgiga luua ettevõttes keskkond, mis toetab ja soosib töötajaid võtma igapäevaselt initsiatiivi, et teostada tegevusi paremini.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui

  • Sinu jaoks on väljakutse Lean põhimõtete elluviimine tootmisettevõttes ning Sa soovid ennast proovile panna meie ettevõttes uute protsesside käima lükkamises ja eestvedamises
  • Sul on kõrgharidus
  • Sa oled järjekindel eesmärkide saavutamisel, analüüsivõimeline, hea pingetaluvuse ning ajaplaneerimisoskusega
  • Sind iseloomustavad avatud mõtlemine ja arengule orienteeritus
  • Sa valdad eesti ja inglise keelt kõnes ja kirjas ning oled valmis omandama vene keelt

Omalt poolt pakume sõbralikku ja motiveeritud kollektiivi, tuge ja väljaõpet, paindlikku tööaega, konkurentsivõimelist töötasu ning mitmekülgset ja arendavat kogemust rahvusvahelises ettevõttes.

Lisainfo

Kandideerimiseks ootame lisaks CV-le ka motivatsioonikirja.

Tööpakkumise number
#340846

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. mai 2014
Kuulutus sisestati:
30. aprill 2014

AS Paljassaare Kalatööstus on tootmisettevõte, mille tootegruppideks on külmutatud kalatooted, pitsad ja pannkoogid ning tänasel päeval on tööandjaks ligi 200 töötajale. Ettevõte kuulub Viciunai Gruppi, mis koondab endas kokku üle 7000 töötaja. Tuntumad brändid on Vici, Esva ja Columbus.

Vaata rohkem