Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #634340

Protsesside arendusjuht Euroapteeki

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 8. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:30. jaanuar 2020

Töö kirjeldus

Role and responsibilities
As a Business Process Manager you will support us proactively seeking solutions for business improvements.
You will work with multi-functional teams to facilitate new business models and process changes.
Ultimately you will improve how Euroapteek operates and how we work together. Your main responsibilities will include (but not limited to):

  • Review and improve business processes;
  • Assist in developing new business processes;
  • Generate policies and procedures related to process management
  • Using workflow mapping tools and techniques;
  • Ensure timely support for colleagues’
in business process
  • management methodology and/or
tools;_
  • Manage companies project desk;
  • Closely cooperate with Euroapotheca
Group Process Management
  • team in taking over and sharing best
practices within the Group.

Ootused kandidaadile

Profile
Ideal candidate should be pro-active individual with a “can do” attitude who enjoys problem-solving and cross- functional team work leading to the achieving of common team goals.
We’re looking for following skills and qualifications:

  • University degree in Business, Quality Management, Finance, Math, Accounting, Information Systems or related field
  • You have at least 2 year experience in similar role;
  • You have excellent analytical, problem- solving and decision-making skills;
  • You have a high level of customer focus and service excellence as you seek
practical and creative solutions;
  • You have strong collaboration and
communication skills with internal/external customers and multi-functional teams;
  • You have effective time-management
skills and the ability to prioritize work
assignments;

Ettevõte pakub

Company Offers:

  • Important role in ambitious and growing company, which is part of the;
  • Competitive compensation and benefits package;
  • Supportive work environment as well as dynamic & challenging tasks portfolio;
  • Opportunity for Your professional development;
  • Extended career opportunities.

Tööpakkumise number
#634340

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2020

Euroapteek on edukas ja kiirelt arenev rahvusvahelisse kontserni kuuluv apteegikett. Tänaseks töötab Euroapteegi kaubamärgi all ligi 80 apteeki üle kogu Eesti ja me jätkame oma positsiooni tugevdamisega uute apteekide avamise näol ka tulevikus. Meeskonnas on üle 350 töötaja, kellel on pikaajalised praktilised teadmised ja kogemused, mis aitavad hoolitseda inimeste tervise eest.

Meie põhieesmärgiks on nõustada ja pakkuda igakülgset tuge inimeste tervise ja elukvaliteedi tõstmisel ning seepärast on meie töötajad oma tööle väga pühendunud.

Vaata rohkem