https://www.cvkeskus.ee/667689
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks saab olema tulekahjusignalisatsiooniseadmete ja Eldes valveseadmete tootegruppide haldamine ning koordineerimine. Hakkad aktiivselt tegelema B2B projektimüügiga, haldad nii olemasolevaid kliente, kui ka lood uusi kliendisuhteid. Samuti suunad ja toetad müügimeeskonda, et tagada ettevõtte eesmärkide täitmine.


Ootused kandidaadile

Ootame Sinult varasemat müügivaldkonna töökogemust, tehnilist taipu, rohkelt pealehakkamist ja aktiivsust ning loomulikult ka suurepärast suhtlemis- ja läbirääkimisoskust. Lisaks eesti ja inglise keele väga heale valdamisele tuleb kasuks ka vene keele oskus suhtlustasandil. Edukaks tööks on vajalik ka juhilubade olemasolu.


Ettevõte pakub

BK Eestis ootab Sind:

  • põnevad väljakutsed kiirelt kasvavas ettevõttes
  • võimalus ettevõttesiseselt areneda
  • alaline töökoht Tallinnas (Järveotsa tee 50c)
  • hea töö eest vääriline tasu
  • toetav ja sõbralik meeskond


Tööpakkumise number
#667689

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. september 2020
Kuulutus sisestati:
14. september 2020
Projektimüügijuht Projektimüügijuht

BK Eesti AS

CV Keskuse klient BK Eesti on erakapitalil põhinev aktsiaselts, mis tegeleb video-, valve- ja tulekahjusignalisatsiooni seadmete hulgimüügiga (nt Hikvision) ja kuulub BK Gruppi, mis on omal alal Baltikumi suurim ja edukaim. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda klientidele kvaliteetseid turvaseadmeid maailma juhtivatelt tootjatelt, kelle toodang põhineb tugeval tootearendusel ja innovatsioonil.
Rohkem infot: www.bkeesti.ee

Vaata rohkem

Projektimüügijuht
You are applying to:
Projektimüügijuht
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!