Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #536758

Projektimüügijuht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Projektimüügijuhi peamiseks ülesandeks on olemasolevate kliendisuhete haldamine ja uute kliendikontaktide loomine. Projektimüügijuht pakub kõiki projektis osalevaid pooli arvesse võttes parimaid lahendusi, vormistab vajaliku dokumentatsiooni ja teeb koostööd tarnijatega.

Ootused kandidaadile

  • varasem töökogemus sarnasel ametikohal
  • hea suhtlemisoskus ja soov leida lahendusi
  • vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
  • initsiatiiv ja algatusvõime
  • kasuks tulevad autojuhiload

Ettevõte pakub

  • mitmekülgset ja huvitavat tööd pika ajalooga ettevõttes
  • eneseteostuse võimalusi ja tööalaseid väljakutseid
  • huvitavaid koolitusi ehitusmaterjalide valdkonnas
  • kindlat sissetulekut ja töötulemustest sõltuvat lisatasu

Tööpakkumise number
#536758

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
23. mai 2018

OÜ Pärnu REV Kaubandus on ehitusmaterjalide müügiga tegelev ettevõte

Vaata rohkem