https://www.cvkeskus.ee/364013

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Projektikoordinaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 364013

Tööpakkumise number

364013

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda

vee- ja jäätmemajanduse PROJEKTIKOORDINAATOREID.

Koordinaatorid asuvad tööle Euroopa Liidu toetusi vahendavasse üksusesse, mille ülesanne on korraldada erinevate keskkonnavaldkondade toetuste kasutamist.

Koordinaatorite peamine tööülesanne on menetleda vee- ja jäätmemajanduse valdkonna taotluseid ja järelevalvata toetust saanud projektide elluviimist.

Koordinaatorid osalevad taotluste hindamises ning pakuvad toetuse saajatele tuge projektide elluviimisel.


Nõudmised kandidaadile

Sobivatel kandidaatidel on kõrgharidus (eelistatavalt insener-tehniline või majanduse eriala), projektijuhtimise kogemus, väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus, oskus suhelda vajadusel ka inglise ja vene keeles, B-kategooria juhiluba.

Edukaks tööks pole vähetähtis ka korrektsus, pingetaluvus, algatus- ja analüüsivõime, otsustus- ja vastutusvõime ning meeskonnatöö oskus ja kogemus.

Kasuks tuleb ja eelise annab keskkonnaalane töökogemus, haldusmenetluse ja riigihangete praktiline kogemus ning Euroopa Liidu abi vahendamise kogemus.


Ettevõte pakub

Pakume võimalust mõjutada läbi oma töö looduskeskkonna hoidu, huvitavat tööd arenevas ja muutuvas organisatsioonis, asjatundlikku, avatud ja koostööd väärtustavat töökollektiivi, meeldivat töökeskkonda, erialast täienduskoolitust ja mitmekesist motivatsioonipaketti.

Palume saata oma CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga 19. detsembriks 2014. a e-posti aadressile personal[ät]kik.ee märgusõnaga “Koordinaator”. Lisainfo telefonil: 627 4175 või 627 4172.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2014

FIRMA NIMI PEIDETUD


Sihtasutus Keskkonnainvesteeringute Keskus toetab keskkonnaprojektide elluviimist Eesti keskkonnatasudest laekuvast rahast ja Euroopa Liidu fondidest, rakendab rohelist investeerimisskeemi ning pakub sihtotstarbelist keskkonnalaenu.