Värsked tööpakkumised

Projektijuht/Tootejuht Soome turule

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 362459

Tööpakkumise number

362459

Töö kirjeldus

• Ettevõtte toodete/teenuste turustamine
• Aruandluse esitamine vastavalt kehtivale korrale
• Ettevõtte klientide nõustamine
• Projektijuhtimine objektil
• Hinnapakkumiste koostamine vastavalt projektdokumentatsioonile
• Uute klientide leidmine

Nõudmised kandidaadile

• Vähemalt kesk-eri haridus
• Kohusetundlikkus ja pingetaluvus
• Väga hea soome keele oskus ja soovitavalt suhtlustasandil inglise keele oskus
• Kiire, täpne, kohusetundlik, analüüsivõimeline
• Tulemustele orienteeritus
• Kasuks tuleb eelnev kogemus majandustarkvaraga Directo
• Kasuks tuleb aktiivse müügitöö kogemus ehitusmaterjalide sektoris

Ettevõte pakub

• Väljaõpet
• Huvitavat ja vaheldusrikast tööd, toredaid ja toetavaid töökaaslasi
• Võimalust rakendada oma oskusi ja areneda koos ettevõttega

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
18. november 2014

Oü Kinema on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis asutati 1992. aastal, eesmärgiga müüa Taani tootja Nassau ülestõstetavaid sektsioonuksi Eesti Turul. Tänaseks on ettevõttest kujunenud organisatsioon, kellel on tütarettevõte Soomes, Norras ning edasimüüjad Rootsis. Kinema tõstuksi on turustatud projektimüügi raames ka Venemaale, Valgevenesse, Leetu ja Saksamaale. Kõik esindatavad kaubamärgid kuuluvad Euroopas oma ala juhtivate tootjate hulka. Tuntumad nendest on Stertil, Marco, Nassau, Faac, Novoferm jne. Lisaks toodete müügile pakume ka oma lõpptarbijatele hooldus-ning paigaldusteenust.
Järjepidevad investeeringud tehnoloogiasse, inimestesse ning turundusse on taganud ettevõttele jätkuva arengu, mille tulemusel oleme saavutanud kindla turuliidri positsiooni Eestis ja stabiilselt ning eesmärgikindlalt areneva ettevõtte maine välisturgudel.
Oma tegutsemise jooksul oleme loonud ettevõtte, mis on usaldusväärne partner nii oma klientidele kui hankijatele ning kus meie kõige suuremal varal, töötajatel, on eneseteostust ja arenemisvõimalust pakkuv töökeskkond.
Seoses ettevõtte jätkuva kasvu ja strateegiliste muutustega, on meie meeskonda oodatud