Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #804367

Projektijuhtide assistent (välisvõrgud)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ehitusdokumentatsiooni koostamine ja haldamine
projektijuhtide assisteerimine/asendamine
objektide ja tööliste varustamine
jooksvate probleemide oskuslik ja kiire lahendamine
suhtlemine objektimeeskonnaga (tellija)

Ootused kandidaadile

eeliseks on ehitusalane (veevarustus ja kanalisatsioon) või tehniline kõrgharidus või selle omandamine

eesti keele oskus kõrgtasemel, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil

väga hea ja kiire organiseerimisvõime

väga kõrge pingetaluvus, iseseisvus, algatusvõime, analüüsivõime

tehniline taiplikkus, ausus ja kohusetundlikkus

väga hea arvutioskus

B-kategooria juhilubade olemasolu

valmisolek töölähetusteks Eesti piires

Ettevõte pakub

püsivat töösuhet
huvitavat ja vaheldusrikast tööd
ametiautot
täiendõpet ja koolitust
arenemis-ja täiendamisvõimalusi

Tööpakkumise number
#804367