Töö kirjeldus

Seoses  ümberkorraldustega  transpordiettevõttes Omecar OÜ, otsime oma  kollektiivi  uut  energilist ja töötahtelist  projektijuht-veokorraldajat.

Ootused kandidaadile

Eelnev kogemus transpordi - ja logistika valdkonnas, teadmised transpordi terminitest, autojuhi tööaja jm. nõuetest.

Kasuks  tuleb  siseriikliku  transpordi  korraldamine , sh. puistematerjalide  vedu, hakkpuidu  vedu, kaubaveo  organiseerimine  Baltikumis jne.
Soovituslik erialane  kogemus  ja  vastav haridus, pingetaluvus ja täpsus töö korraldamisel.

Vajalik  vene - ja  inglise keele oskus, töökeel on eesti keel.

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd, korralikku töötasu , head  meeskonda.

Tööpakkumise number
#672555

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. november 2020
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2020
Projektijuht-veokorraldaja Projektijuht-veokorraldaja

Omecar OÜ

Omecar OÜ on rahvusvahelise transpordiga tegelev firma. Hetkel osutame transporditeenuseid ainult Euroopa Liidu maades, nö.sisetööd- haagiste vedu Saksamaalt Lübecki sadamast Itaaliasse, Hispaaniasse, Prantsusmaale jt. Euroopa riikidesse.

Vaata rohkem

Projektijuht-veokorraldaja