2023-08-23 14:48:55

Projektijuht/ töödejuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Meie ettevõte tegeleb vigurbetooni töödega ning tänavaspordi parkide disainimise, projekteerimise ja ehitusega. Otsime meeskonda projektijuhti/ töödejuhti, kes oskab tublisti juhtida vägesid, olla projektide malelaual leidlik ning olla innovaator ettevõtte kiires arenguteekonnas. Töö on mitmekülgne ja huvitav, kuna me ei tegele tüüplahendustega ning iga objekt on omanäoline ja eriline. Meie fookus on põhjamaade ja Euroopa turul ning töökoht loob võimalused näha laiemalt maailma ja reisida.

 Pealmised ülessanded:

  • Ehitusprojektide juhtimine, tähtaegadest ja muudest projekti tingimustest kinnipidamine;
  • Ehitusobjekti ettevalmistamise korraldamine, materjalide tellimine, vajalike lubade ja kooskõlastuste taotlemine;
  • Ehitustööde üldine planeerimine, hinnapäringute koostamine, alltöövõtu kandidaatide leidmine ja lepingute ettevalmistamine;
  • Objektijuhtide ja projekteerijatega koostöö ning nende töö kontrollimine;
  • Tööplaanide pidev monitoorimine ja täitmise korraldamine;
  • Hangete ja uute projektide läbitöötamine ning mahtude kalkuleerimine;
  • Ehitusprojekti ettevalmistavas etapis ettenähtud kvaliteedi-, keskkonna- ja töökeskkonna-alaste dokumentide koostamine, vormistamine ja hankimine;
  • Ehitusobjekti lõpetamise ja tööde üleandmise korraldamine, tellijale ettenähtud täite- dokumentatsiooni üleandmine.

Ootused kandidaadile

Ootame sinult:

● Ehitusprotsesside hea tundmine;

● Mobiilsust;

● Eelnevat töökogemust objektijuhina/ projektijuhina;

● Sul on meeskonna juhtimise oskus, hea organiseerimisvõime, oled lahenduste leidmisele orienteeritud ning võimeline otsuseid vastu võtta;

● Ehitusalane kõrgharidus;

● Iseseisvust, vastutustunnet ja usaldusväärsust;

● MS Office, AutoCad kasutusoskust.

 Kasuks tuleb:

● Vene- inglise- ja soome keele oskus suhtlustasandil;

● Varasem töökogemus sarnasel ametil ja ehituses;

● Omad B-kat juhiluba

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

● Positiivset ja töökat meeskonda;

● Väljaõpet antud ehitus spetsiifikas;

● Kindlat töökohta ja konkurentsivõimelist palka;

● Enesearengu võimalusi;

● Vaheldusrikast tööd, huvitavaid projekte;

● Reisimise võimalusi;

● Vajalikke töövahendeid;

● Kontor Tallinna kesklinnas.