https://www.cvkeskus.ee/590648

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 590648

Tööpakkumise number

590648

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda ehitusalaste teadmiste ja oskustega projektijuhti. Projektijuhi tööülesanneteks: korterelamute, riigihangetel ning KÜ fassaaditöödel ehitustegevuse projektijuhtimine ning organiseerimine, Ehitustööde juhtimine ning alltöövõtjate töö kordineerimine; materjalide ja alltöövõttude hinnaküsimised, ehitustööde teostamise ajagraafiku ja rahavoogude plaani koostamine; suhtlemine tellija ja järelvalvega; osaline ehitustegevuse nõuetekohane dokumenteerimine; tööde kvaliteedi vastavuse tagamine ehitusnormidele, projektdokumentatsioonile ja ettevõtte kvaliteedisüsteemile.


Nõudmised kandidaadile

- ehitusalane kõrgharidus
- eelnev töökogemus objekitjuhina/projektijuhina vähemalt 2 a.
- hea meeskonnatöö- ja läbirääkimisoskus
- korrektsus, kohusetundlikus ja lojaalsus
- väga hea organiseerimisvõime
- hea arvuti kasutusoskus (Autocad, MS Project, Excel, Word)


Ettevõte pakub

Vaheldusrikast, huvitavat ning meeldivat tööd arenevas ehitus- ja kinnisvara firmas. Saab ennast proovile panna väga erinevate raskusastmetega objektidel. ning vastavalt tulemustele saada täiendavat tulemuspalka.


Lisainfo

Võtame ühendust vaid nende kandidaatidega, kes vastavad tööpakkumises väljatoodud nõuetele


Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. mai 2019
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2019
Brutopalk:
Alates 2000 EUR kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

OÜ Villaare alustas oma tegevust aastal 2005. Firma meeskond koosneb kogemustega spetsialistidest. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda kvaliteetseid lahendusi ehitus, peatöövõtu, projektijuhtimise, kinnisvara, ja projekteerimise valdkonnas. Tänu suhteliselt laiale tegevusvaldkonnale oleme suutnud hoida firma majandustegevust stabiilsena. Ehitusvaldkonnas järjest rohkem püüame saavutada peatöövõtja staatus ning sellega kindlustada stabiilne positsioon ehitusturul. Samas aktiivselt tegelema ka oma kinnisvaraarendusetega. Seoses ehitushangete mahu suurenemisega soovime oma meeskonda head projekti-objektijuhti.