Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #707187

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • toodetavate ning püstitatavate hoonete ja selle osade projekteerimise juhtimine ja korraldamine ning tootmisprotsessis osalemine;

  • valmistoodete ja materjalide ost, komplekteerimine ning logistika;

  • ressursside planeerimine;

  • töövõtu organiseerimine;

  • ehitusprotsessi juhtimine, korraldamine ja kontroll;

  • suhtlus tellija, järelevalve ja ametkondadega;

  • ehitusprotsessi nõuetele vastav dokumenteerimine;

  • töötervishoiu,- ja tööohutusnõuete tagamine ja dokumenteerimine;

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus ehitusprojektide juhtimisel;

  • ehitusalane kõrgharidus;

  • hea planeerimis,- ja organiseerimisoskus;

  • innovaatiline ja insenertehniline mõtlemine;

  • julgust otsustada, vastutada ja pead kokkulepetest kinni;

  • inglise ja vene keele oskus tööks vajalikul tasemel;

  • hea arvutikasutamise oskus, sh oskused töötamiseks projekteerimistarkvaraga;

  • valmisolek välislähetusteks;

Ettevõte pakub

  • mitmekesist ja huvitavat tööd piiriüleses ettevõttes;

  • sõbralikku, tegusat ja tulemustele orienteeritud meeskonda;

  • ametiauto kasutamise võimalust;

  • erialaseid täiendkoolitusi;

  • konkurentsivõimelist töötasu;

Tööpakkumise number
#707187

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuni 2021
Kuulutus sisestati:
1. juuni 2021

RPM OÜ on 1990. aastal loodud kodumaisel kapitalil põhineva RPM AS´i järglane, mille põhitegevuseks on RPM AS´i poolt alustatud puitkarkass-element,- ja moodulmajade projekteerimine, tootmine ja paigaldamine.
Meie eesmärk on pakkuda klientidele ja partneritele puitkarkass-element,- ja moodulmajade terviklahendusi, arvestades maksimaalselt kliendi soovidega.
Eesmärgi saavutamiseks, arendame ning täiustame pidevalt projekteerimise, tootmise ja paigaldamise tehnilisi lahendusi ning hoiame neid kooskõlas ja vastavuses uutele hoonetele esitatavate kehtivate nõuetega.
Klientidele pakutav terviklahendus algab lähteülesande saamisest ja kestab kuni kasutusvalmis dokumenteeritud hoonete üleandmiseni.

Vaata rohkem