Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #639302
Kaugtöö võimalus

Projektijuht

Tartu, Tartumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

  • Klientidega suhtlemine, (telefon, e-post, kohtumised) kliendiga kokkulepitud
tööde elluviimine arendusmeeskonnaga.
  • Kliendisuhte hoidmine.
  • Arendusmeeskonna töö juhtimine.
  • Kliendi vajaduste kaardistamine.
  • Projektide dokumentatsiooni koostamine.

Ootused kandidaadile

  • Väga hea ja ladus suhtlemisoskus.
  • Iseseisvus – peab suutma enda ja teiste tööd korraldada selliselt, et
eesmärgid oleks täidetud.
  • Töökogemus IT sektoris või varasem (projekti) juhtimise kogemus.
  • Tugev analüüsi võime.
  • Väga hea arvutikasutamise oskus.
  • Võime tulemusi analüüsida ning vajadusel pakkuda välja lahendusi
tulemuste parandamiseks.
  • Kiire õppimise – arenemisevõime.
  • Optimistlik suhtumine – tunneb rõõmu suhtlemisest ning eesmärkide
saavutamisest!

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu.
  • Vaheldusrikast tööd ja huvitavaid ülesandeid.
  • Toetavat ja rõõmsameelset kollektiivi.
  • Koolitust.

Tööpakkumise number
#639302

Tartu, Tartumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. märts 2020
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2020

Finecode OÜ on ettevõte mille eesmärgiks on luua läbi oma tegevuse edu klientidele ja oma meeskonnale. Teostame kõrge lisandväärtusega IT projekte pidades silmas kliendi vajadusi ning võimalusi.

Vaata rohkem