Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #186891

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • teadus-arendustegevuse valdkonna projektide koostamine, arendus ja juhtimine
  • erinevate analüüside ja uuringute läbiviimine
  • rahastamisvõimaluste monitooring ja analüüs

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus (soovitavalt magistrikraad) eelistatult riigiteaduste, majanduse või loodusteaduste valdkonnast
  • Eesti ja inglise keele oskus kõrgtasemel
  • Väga hea väljendusoskus nii kõnes kui kirjas
  • Eelnev projektide koostamise ja juhtimise kogemus teadus-arendustegevuse valdkonnas (soovitavalt rahvusvaheliste projektidega töötamise kogemus)
  • Kiire õppimis- ja analüüsivõime, iseseisvus, kohusetundlikkus, kõrge stressitaluvus, meeskonnatöö võimekus ja positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja mitmekülgset tööd
  • Arenguvõimalusi ning täiendkoolitusi pidevaks enesetäiendamiseks
  • Mobiilkõnede kompensatsiooni
  • Heade töötulemuste korral preemiat
  • Toredat kollektiivi arenevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#186891

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. november 2009
Kuulutus sisestati:
10. november 2009

OÜ B.I.A. on 2003.a. asutatud konsultatsiooni. - ja arendusettevõte. Meie põhikompetentsiks on kujunenud era- ja avaliku sektori klientidele EL struktuurifondide toetuste koostamiseks vajalike taotluste ning tasuvusanalüüside koostamine ja arendusprojektide juhtimine. Lisaks pakume strateegia arenduse-, projektijuhtimise-, finantsjuhtimise- ja investeerimisnõustamise teenuseid, kvaliteedijuhtimiskonsultatsioone ning strateegiliste äripartnerite leidmise võimalust. 2009.a. sügise seisuga töötab meil 10 inimest.

Vaata rohkem