Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 182555

Tööpakkumise number

182555

Töö kirjeldus

• teadus-arendustegevuse valdkonna projektide koostamine, arendus ja juhtimine
• erinevate analüüside ja uuringute läbiviimine
• rahastamisvõimaluste monitooring ja analüüs

Nõudmised kandidaadile

• Kõrgharidus (soovitavalt magistrikraad) eelistatult riigiteaduste, majanduse või loodusteaduste valdkonnast
• Eesti ja inglise keele oskus kõrgtasemel
• Väga hea väljendusoskus nii kõnes kui kirjas
• Eelnev projektide koostamise ja juhtimise kogemus teadus-arendustegevuse valdkonnas (soovitavalt rahvusvaheliste projektidega töötamise kogemus)
• Kiire õppimis- ja analüüsivõime, iseseisvus, kohusetundlikkus, kõrge stressitaluvus, meeskonnatöö võimekus ja positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

• Huvitavat ja mitmekülgset tööd
• Arenguvõimalusi ning täiendkoolitusi pidevaks enesetäiendamiseks
• Mobiilkõnede kompensatsiooni
• Heade töötulemuste korral preemiat
• Toredat kollektiivi arenevas ettevõttes

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2009
Kuulutus sisestati:
13. august 2009

OÜ B.I.A. on 2003.a. asutatud konsultatsiooni. - ja arendusettevõte. Meie põhikompetentsiks on kujunenud era- ja avaliku sektori klientidele EL struktuurifondide toetuste koostamiseks vajalike taotluste ning tasuvusanalüüside koostamine ja arendusprojektide juhtimine. Lisaks pakume strateegia arenduse-, projektijuhtimise-, finantsjuhtimise- ja investeerimisnõustamise teenuseid, kvaliteedijuhtimiskonsultatsioone ning strateegiliste äripartnerite leidmise võimalust. 2009.a. suve seisuga töötab meil 10 inimest.