Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 240287

Tööpakkumise number

240287

Töö kirjeldus

Projektijuhi ametikoha eesmärk on toetada täiskasvanute koolituse alast tegevust Tartu Kutsehariduskeskuses läbi erinevate koolituse rahastamisvõimaluste leidmise, projektide kirjutamise ja juhtimise ning turundustegevuse korraldamise.
• Turundusalase tegevuse koordineerimine, reklaammaterjalide väljatöötamine, ürituste korraldamine, messide ja teabepäevadel osalemise korraldamine.
• Projektide kirjutamine ja juhtimine.
• Riigihanke pakkumiste koostamine.

Nõudmised kandidaadile

• Kõrgharidus (soovitavalt turunduse või hariduse valdkonnas)
• Projektide kirjutamise ja juhtimise kogemus
• Töökogemus haridusvaldkonnas
• Teadmised turundusest
• Väga hea organiseerimisvõime ja suhtlemisoskus
• Eesti keele ja ühe võõrkeele oskus
• Soovitavalt täiskasvanuhariduse valdkonna tundmine

Ettevõte pakub

• Vaheldusrikast tööd
• Kaasaegset töökeskkonda
• Sportimisvõimalusi

Lisainfo

• Ootame Sind kandideerima, kui tunned, et see ametikoht on just Sulle. Sa soovid end teostada antud valdkonnas ning osaleda Tartu Kutsehariduskeskuse täiskasvanute koolituse osakonna arengus.
• Kandideerimiseks palume saata motivatsioonikiri ja CV.

Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
23. september 2011

Tartu Kutsehariduskeskus on Eesti suurim kutse- ja täiendõppekeskus. Meie missiooniks on pakkuda õppijatele parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja edukaks toimetulekuks läbi elukestva õppe.

Tartu Kutsehariduskeskuse struktuuri kuulub TÄISKASVANUTE KOOLITUSE OSAKOND, mille ülesandeks on täiskasvanute tööalase koolituse korraldamine esmase, ümber- ja täiendusõppe vormis. Igal aastal pakume täiskasvanutele õppimisvõimalusi ligikaudu 200 kursusel erinevates Tartu Kutsehariduskeskuses õpetatavates valdkondades.