Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #636054

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamine töö eesmärk on toetada huvikooli stabiilset arengut. Projektijuhi ülesanne on kirjutada, käivitada, juhtida ja tulemuslikult ellu viia projekte.

Projektijuht täidab järgmisi tööülesandeid:
Teeb ettepaneku projektimeeskondade moodustamise kohta;
Projektipõhise meeskona juhtimine;
Projekti eelarve ja ajakava planeerimine ning jälgimine;
Kaardistab projekte finantseerivad organisatsioonid;
Koostab projektide kirjeldusi;
Koolitustel osalemine ja läbiviimine.

Ootused kandidaadile

Soovitavalt kõrgharidus;
Eesti ja vene keele valdamine;
Heal tasemel arvuti kasutamise oskus;
Hea suhtlemisoskus;

Ettevõte pakub

Isutihedat, vastutusrikast, mitmekülgset ja huvitavat tööd

Tööpakkumise number
#636054

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1550 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem