Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #744216

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide vajaduste selgitamine ja sobiva toote leidmine meie hankijabaasist

  • Pakkumiste koostamine ja esitamine kliendile

  • Suhtlus kliendiga, tellimuste vormistamine

  • Toodete tellimine, tarne jälgimine

  • Transpordi korraldamine kliendini

  • Tagasiside kogumine

Ootused kandidaadile

  • Hea suhtlemis- ja väljendusoskus

  • Oled iseseisev, viisakas, positiivne ning otsustusvõimeline

  • Võimekus mitmel projektil korraga silma peal hoida

  • Väga hea müügi ja müügijuhtimise oskus

  • Väga hea arvutioskus

  • Kõrge motiveeritus areneda ja tulemusi saavutada

  • Eesti ja inglise keele oskus

  • Piiramatud arenguvõimalused, väga tugev müügiplatvorm ja püsiklientide olemasolu, mis tagab pidevalt suurel hulgal päringuid ja pöördumisi

  • Paindlik tööaeg ja kaasaegsed töövahendid

  • Motiveeriv lisatasu

Tööpakkumise number
#744216