Cateringi projektijuht
Tööpakkumise number #783710

OÜ Plus Catering
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • Ürituste teenindamine

  • Klientidega suhtlemine

  • Meeskonnas töötamine js meeskonna juhtimine

  • Cateringi projektide ettevalmistamine ja läbiviimine

  • Iseseisev ürituste läbiviimine

  • Projektide ettevalmistamine ja läbiviimine

  • Teenuse osutamine kõrgel tasemel

Ootused kandidaadile

  • Kasuks tuleb eelnev toitlustuse ja/või cateringi kogemus

  • Hea suhtlemisoskus

  • Meeskonnatöö valmidus

  • Õppimisvõime

  • Pingetaluvus

  • Juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

Meil on suurepärane meeskond.

Innovatiivne ettevõte ja suurepärased töötingimused.

Motiveeriv töötasu vastavalt panusele!

Võimalus kasutada ametiautot.

Ühisüritused.

Boonussüstem.

Tööpakkumise number
#783710

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
PROJEKTIJUHT / TEENINDAJA Caviar Catering OÜ
Alates 2178 €/kuus
PROJEKTIJUHT / TEENINDAJA Caviar Catering OÜ • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
CATERINGI PROJEKTIJUHT Adeloone OÜ
CATERINGI PROJEKTIJUHT Adeloone OÜ • Tallinn
Tallinn
PROJEKTIJUHT (CARMEN CATERING) ARGMAR GRUPP OÜ
PROJEKTIJUHT (CARMEN CATERING) ARGMAR GRUPP OÜ • Tallinn
Tallinn
HOTELLIÄRI PROJEKTIJUHT AS Standard
HOTELLIÄRI PROJEKTIJUHT AS Standard • Tallinn
Tallinn