Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300608

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Projektijuhi tööülesanne on finantsalaste projektide juhtimine, firma filiaali asutamine, projektiplaani koostamine, tähtaegade seadmine projekti etappidele,
projektiplaani täitmise jälgimine ja aruandluse koostamine.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on:
- soovitavalt kõrge haridusega,
- poola ja inglise keelte oskus kõrgel tasemel (nii suuline kui kirjalik, poola keele oskus on kohustuslik)
- suutlikkus juhtida korraga erinevaid projekte ja inimressurssi
- inimeste juhtimise oskus,
- hea väljendus oskus, enesekindlus, veenimisoskus
- hea arvuti kasutamise oskus
- hea suhtlemis ja läbirääkimis oskus
- valmisolek lähetusteks
- soov täita oma tööülesanded professionaalselt, õigeaegselt ja suure vastutustundega

Kasuks tuleb:
- varasem töökogemus sarnasel tegevusalal,
- kõrge stressitaluvus.

Ettevõte pakub

huvitavat ja mitmekeisist tööd

Tööpakkumise number
#300608

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. märts 2013
Kuulutus sisestati:
4. märts 2013

Odav Laen AS on 2009 aastal asutatud ettevõte, mille põhitegevusalaks on laen kinnisvara tagatisel eraisikutele ja äriühingutele. Pakume finantseerimist ja refinantseerimist.

Vaata rohkem