Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 233327

Tööpakkumise number

233327

Töö kirjeldus

Otsime rõõmsameelseid ja positiivse ellusuhtumisega projektijuhte!

Projektijuhi ametikoht on Sulle sobiv kui:

• oled tüübilt suhtleja - lisaks meeldivale veenvale kõnele ja arukale argumenteerimisoskusele oskad ka klienti kuulata;
• Sind huvitab ja Sulle pakub positiivset pinget igapäevane vahetu suhtlemine äriklientidega;
• tead, et aktiivne müügitöö on Sulle meelepärane – kohtumistel käimised, toodete tutvustamised, pakkumiste
koostamised, lepingute vormistamised jmt;
• oled aktiivne, rõõmsameelne, vastutustundlik ning järjekindel oma eesmärkide saavutamisel;

Tööülesanded:
• Aktiivne müügitöö
• Klientidega kohtumine
• Uute kliendikontaktide loomine
• Müügipakkumiste koostamine
• Müügieesmärkide saavutamine

Nõudmised kandidaadile

• Aktiivne, positiivne, avatud suhtleja
• Kohusetundlik suhtumine tööülesannetesse ja positiivne ellusuhtumine
• Väga hea asjaajamise- ja organiseerimise võime;
• Hea läbirääkimis-ja veenmisoskus
• Omad aktiivmüügi kogemusi ja teadmisi müügitehnikatest või oled valmis ennast sellel alal täiendama.
• Sihikindlus ja tulemustele orienteeritus.
• Loogiline mõtlemine; korrektne; täpne; pingetaluvus
• Oskus planeerida oma tööd ja aega
• Hea eesti-, vene-, inglise keele valdamine;
• Arvuti kasutamise oskus
• Sihikindlus, lojaalsus ja usaldusväärsus
• B kategooria juhiloa olemasolu

Ettevõte pakub

• Meeldivat töökeskkonda ja sõbralikku kollektiivi;
• Vaheldusrikast ja huvitavat tööd
• Võimalust rakendada oma oskusi ja teadmisi
• Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

NB! otsime töötajaid ka enda teistesse esindustesse (Tartu, Narva, Jõhvi)
• kandideerides lisada palgasoov

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. august 2011
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2011

Noto OÜ esindab Eestis põranda- ja seinakattematerjalide eliittootjaid. Pakume klientidele vaid valitud kollektsioone eksklusiivsetest, ainulaadsetest ja
kvaliteetsetest keraamilistest plaatidest. Lisaks pakume põrandalaudu ning rull-, plaat- ja eridisainvaipu.