Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #321993

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Konkreetsete projektide juhtimine:
– Kliendisuhtlus
– Ettevõtte esindamine oma tegevusvaldkonnas volituste piires
– Tellijaga suhtlemine tehnoloogilistes küsimustes
– Jooniste ja dokumentatsiooni vahendamine kliendilt tootmisele
– Projekti detailse ajagraafiku koostamine ja jälgimine
– Eelarvete jälgimine
– Reklamatsioonide lahendamine
– Vajadusel hinnapakkumiste tegemine

Ootused kandidaadile

Haridus: kesk või kõrgem;
Keeleoskus: eesti ja inglise keel (kasuks tuleb vene ja soome keele oskus);
Töökogemus: 2-aastane töökogemus antud valdkonnas;
Üld- ja spetsiaalvõimed: head läbirääkimisoskused, koostööoskused, kiire reageerimisvõime, täpsus ja korrektsus, üldistusvõime, loominguline mõtlemine;
Isiksuse omadused: aktiivsus, avatus, pingetaluvus, positiivsus, kohusetunne;
Arvutioskus: MS Excel
B - kategooria juhiload

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Koolitusi
  • Sõbralikku kollektiivi, ühisüritusi ja kaasaegset töökeskkonda
  • Huvitavaid väljakutseid
  • Ametiauto kasutamist

Tööpakkumise number
#321993

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
4. november 2013
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2013

Maru Metall AS – teraskonstruktsioonide projekteerimisele ja tootmisele spetsialiseerunud ettevõte, mille ajalugu ulatub tagasi aastasse 1996.
Maru Metall AS toodangu saab jagada kaheks:
1. Masinaehituslikud konstruktsioonid, mille hulka kuuluvad suuremõõtmeliste masinate terasraamid ja -konstruktsioonid ning konveierid.
2. Ehituslikud konstruktsioonid, mille hulka kuuluvad kandekonstruktsioonid (fermid, postid, talad) ning muud ehituskonstruktsioonid (kraanateed, raamid, platvormid).

Vaata rohkem