https://www.cvkeskus.ee/416788

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 416788

Tööpakkumise number

416788

Töö kirjeldus

Tehniliste projektide ettevalmistamine, teostamine ja juhtimine; projektgrupi ja alltöövõtjate juhtimine ja kontroll, eelarveliste vahendite juhtimine ja kontroll, erinevate projekti teostamisvormide juurutamises osalemine, teenuste ja kauba hankimine, allhangete ja alltöövõtulepingute sõlmimine, klientide, tellijate ja hankijatega suhtlemine.


Nõudmised kandidaadile

Töökogemus juhtival tööl, tehnilisel erialal, arvutioskus, eesti keele valdamine, vene keele oskus suhtlustasandil, algteadmised eelarve koostamisest ja raamatupidamisest, kulukokkuvõtete tegemise oskus, õppimisvõime ja -tahe, tööaja planeerimise oskus, organiseerimisvõime, otsustusvõime, vastutusvõime, aktiivsus, oskus teha tööd iseseisvalt, B-kat juhiluba, valmisolek komandeeringus viibimiseks. Ehituslik kõrgharidus või selle alane kutsekvalifikatsiooni olemasolu vajalik.


Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist palka vastavalt töötulemustele, meeldivat noort töökollektiivi, täiendõppe-, eneseteostus- ja arenguvõimalust, nüüdisaegseid töötingimusi, ametiautot.
Põhipalk + lisatasud vastavalt töötulemustele.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2016
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2016
Brutopalk:
Alates 1300 EUR kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Aastal 2006 asutasid noored ja ettevõtlikud inimesed firma nimega Hanset OÜ. Hoolimata firma noorusest on töötajate kogemustepagas suur. Ettevõte põhineb 100% eesti kapitalil. Meie põhilisteks tegevusaladeks on ehitus- ja remonttööd, kinnisvaraarendus ning haldus.