Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #338099

PROJEKTIJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tööde ajagraafikute planeerimine ja jälgimine.
  • Konkreetse ehitusturu ehitusseaduse ja normidega töötamine.
  • Ehituse dokumentatsiooni loomine ja korrashoid, lubade ja kooskõlastuste hankimine
  • Allhangete organiseerimine, ehituspartnerite juhendamine tehase toodete ehitamisel-paigaldamisel.
  • Välislähetuste organiseerimine (sh. majutus, piletid jne).
  • Ehitusobjektide tööohutuse korraldamine ning kvaliteetse ja tähtaegse valmimise eest vastutamine.

Ootused kandidaadile

  • Ehitusalane kõrgharidus. Ja vähemalt 3-aastane töökogemus projektijuhina (soovitavalt välisturgudel).
  • Väga hea eesti ja inglise keele oskus.
  • Ehitusprojektide lugemise ja koostamise oskus.
  • Julgus võtta vastutust ja tahe anda endast maksimum.
  • Hea suhtlemis-, enesekehtestamis- ja läbirääkimisoskus.
  • Inimeste ja protsesside juhtimise oskus.
  • Süsteemsus ja loogiline mõtlemine, analüüsivõime.
  • Võimalus viibida regulaarselt välislähetustes.
  • Autojuhilubade olemasolu.

Kasuks:
  • Teadmised puidust ja selle töötlemisest.
  • Lisavõõrkeele valdamine.

  • Palju huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd edukas ja pidevalt arenevas ettevõttes.
  • Heade töötulemuste eest väärilist töötasu.
  • Profesionaalset, sõbralikku ja toetavat meeskonda.
  • Rahvusvahelist töökogemust.

Tööpakkumise number
#338099

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. aprill 2014
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2014

Kaubamärgi Wildbuild taga on Eesti kapitalil põhinev AS Essenta. Tegemist on ettevõtte allüksusega, mis pakub klientidele puitmaju ideest teostuseni. Projekteerime, toodame ja ehitame loodussõbralikke element- ja palkmaju.

Vaata rohkem