Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195939

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koolituste, seminaride, kontaktkohtumiste ja välisvisiitide korraldamine ning müük. Projektitaotluste ja aruandluse koostamine.

Nõudmised kandidaadile

Kõrgharidus või vastav kutseharidus.
Soovitavalt vähemalt 6 kuuline kogemus sarnases valdkonnas.
Vajalik eesti, vene ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas. Kasuks tuleb ka teiste võõrkeelte oskus – soovitavalt saksa, soome või prantsuse keel.
Hea suhtlemis- ja müügioskus, klientidele ja teenindusele orienteeritus, iseseisvus, initsiatiivikus ja organiseerimisvõime, kohusetundlikkus ja pingetaluvus.
Arvuti kasutamise oskus (MS office, Internet jms) lõppkasutaja tasemel.

Pakume huvitavat ja arendavat tööd mainekas asutuses, töövajadusele vastavaid koolitusvõimalusi, meeldivat töökeskkonda toredate kolleegidega, konkurentsivõimelist töötasu.

Tööpakkumise number
#195939

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. mai 2010
Kuulutus sisestati:
5. mai 2010

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda asutati kaupmeeste, töösturite, pankurite ja laevaomanike ühishuvide esindamiseks ja kaitseks 1925. a.

Kaubanduskoja tegevus taastati 1989. aastal

Kaubanduskoja missiooniks on Eesti ettevõtluse edendamine ettevõtjasõbraliku ärikeskkonna arendamise ja praktiliste teenuste osutamise läbi.

Vaata rohkem