Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #636906

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide hinnapäringute käsitlus: hinnapäringute registreerimine ja hinnakalkulatsiooniks ettevalmistus;
  • Infovahetus kliendiga: hinnapäringute tehniliste tingimuste ning nõuete kooskõlastused;
  • Osalemine kliendi päringute/tellimuste teostatavuse analüüsil;
  • Hinnapakkumiste koostamine eestisiseste tootmisteenuste müügil;
  • Kliendi tellimuste käsitlus (projekti juhtimine):
infovahetus kliendiga ja koostöö tootmisosakonnaga: jooniste ning tehniliste tingimuste ja nõuete kooskõlastus;
  • Suhtlemine allhankijatega;
  • Osalemine kliendi tellimuste tootmistulemuste hindamisel ja analüüsil koostöös tootmisjuhiga.

Ootused kandidaadile

  • tehniline haridus (soov. metallitehnoloogia tundmine);
  • suurepärane suhtlemisoskus ja positiivne ellusuhtumine;
  • hea eesti, inglise ja vene keele oskus (kasuks tuleb soome keele oskus);
  • eelnev töökogemus tootmisettevõttes;
  • täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus;
  • valmisolek välislähetusteks.

Ettevõte pakub

  • motiveerivat töötasu;
  • kaasaegseid töövahendeid;
  • sõbralikku meeskonda arenevas ettevõttes.

Tööpakkumise number
#636906

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2020

Firma põhitegevusalaks on detailide ja metallkonstruktsioonide valmistamine ning tootmis- ja äripindade väljarentimine. Tootmis- ja äripindade üldpindala on 12000 m² , millest 4600 m² kasutame ise ja umbes 7000 m² anname rendile. Meie firma põhitegevussuunaks on allhanketööd, mille hulka kuuluvad: mehaaniline töötlemine, keevitamine, detailide pindade töötlemine ja koostetööd.

Vaata rohkem